Vyhľadávanie

Vaše milodary

Ďakujeme Vám za milodary, ktorými nás môžete podporiť a prispieť k rozvoju a šíreniu úcty k Božiemu Milosrdenstvu.

  • Kláštor v Nižnom Hrušove,
    č. účtu - IBAN: SK79 0200 0000 0034 8723 1751
  • Kláštor v Košiciach,
    č. účtu - IBAN: SK31 0200 0000 0034 3630 9555

Za darcov sa denne modlíme
v hodine milosrdenstva.
Pán Boh zaplať!SVÄTYŇA BOŽIEHO MILOSRDENSTVA - sprievodca pútnikaPonúkame Vám plnofarebný prospekt, ktorý je vynikajúcou príručkou pre tých, ktorí putujú do Svätyne Božieho milosrdenstva v Krakove-Lagievnikoch. Tzv. „Sprievodca pútnika“ – príťažlivou formou informuje návštevníkov tejto svetoznámej svätyne o miestach, v ktorých žila sv. Faustína, zachytáva taktiež informácie o dejinách kláštora Kongregácie sestier Matky Božieho Milosrdenstva; kaplnky, v ktorej je milostivý obraz milosrdného Ježiša; baziliky Božieho milosrdenstva; jednotlivých dolných kaplniek a taktiež o návštevách Svätého Otca Jána Pavla II. i Benedikta XVI. V závere sú základné údaje aj o novovznikajúcom Centre Jána Pavla II. „Nebojte sa“ a taktiež informácie o svätých omšiach, spovedaní, pobožnostiach a kontakty.Modlitebník vydalo vydavateľstvo SCIEZKI WIARY v spolupráci s našou kongregáciou
v spolupráci s našou kongregáciou.
Cena: 1,50 €.
Formát: 10,5 cm x 19 cm (šírka x výška)
Počet strán: 37

Kúpou podporíte apoštolát našej kongregácie. Pán Boh zaplať!

Sprievodcu pútnika si môžete objednať telefonicky alebo emailom:
Tel. č. 057/44 83 166
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Kongregácia sestier Matky Božieho Milosrdenstva
094 22 Nižný Hrušov 41
Pri objednávaní uveďte: presnú poštovú adresu, počet kusov a tel. číslo.

Posolstvo, ktoré Ježiš zanechal vďaka sestre Faustíne je cesta, je svetlo a maják na rozbúrenom mori života dnešného človeka, ktorý potrebuje dotyk milosrdnej lásky. Celý svet potrebuje túto lásku.


Späť na začiatok