Vyhľadávanie

Vaše milodary

Ďakujeme Vám za milodary, ktorými nás môžete podporiť a prispieť k rozvoju a šíreniu úcty k Božiemu Milosrdenstvu.

 • Kláštor v Nižnom Hrušove,
  č. účtu - IBAN: SK79 0200 0000 0034 8723 1751
 • Kláštor v Košiciach,
  č. účtu - IBAN: SK31 0200 0000 0034 3630 9555

Za darcov sa denne modlíme
v hodine milosrdenstva.
Pán Boh zaplať!                                Prihlasovanie uzavreté!

  Aj v tomto roku Vás pozývame putovať po stopách najstarších a najznámejších ctiteľov Božieho milosrdenstva - tentokrát po Taliansku - v dňoch od 03. – 09. septembra 2014: Assisi, San Giovanni Rotondo, Cascia, Loreto, Monte Sant Angelo, Forli.
Púť bude, tak ako každý rok, finančne podporená OZ Pre Faustínum.

Pre členov združenia Faustínum 10 % zľava a cestovné poistenie grátis.
Pre členov, ktorí zložili prísľuby 15 % zľava a cestovné poistenie grátis.


Prihlasovanie:
Tel.: 055 677 02 77
Mobil: 0949 531 926
E-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Cena púte: 300,- eur
(dobrovoľné cestovné poistenie: 10,- eur)
Cena zahŕňa: dopravu autobusom zn. Setra s klimatizáciou, 2x video, DVD, CD, toaleta, bar na teplé a studené nápoje; 1x ubytovanie s polopenziou v Assisi, 3x ubytovanie s polopenziou v S.G.Rotondo; duchovný a odborný sprievodca.


Program púte:
1. deň:
Odchod z Prešova o 9:00 hod. Pokračovanie v jazde cez Rakúsko do Talianska s pravidelnými bezpečnostnými prestávkami.
2. deň:
V ranných hodinách príchod do Forly. Krátka prestávka spojená s prehliadkou chrámu sv. Peregrína (patróna chorých na rakovinu) – sv. omša a pokračovanie v jazde do Assisi. Ubytovanie - obed – krátky oddych a prehliadka Assisi. Návšteva San Damiano, baziliky sv. Kláry, námestie a rodný dom sv. Františka, bazilika sv. Františka.
3. deň:
Raňajky – prehliadka Porcinkuly a pokračovanie v jazde do Cascia k sv. Rite-stigmatizovanej mystičke, pomocnici v nemožných situáciách. Sv. omša, prehliadka kláštora, rodného domu sv. Rity a v prípade časovej rezervy aj výstup na pustovňu. Popoludní pokračovanie v ceste do S.G.Rotonda. Večer príchod do S.G.Rotonda – ubytovanie – večera.
4. deň:
Raňajky – po raňajkách celodenný program v S.G.Rotondo – nová a stará bazilika p. Pia . V poobedňajších hodinách – krížová cesta - ubytovanie – večera alebo obed podľa programu.
5.deň:
Po raňajkách odchod do Monte San Angelo – najstarše pútnicke miesto, kde sa prvýkrát zjavil Michal Archanjel – sv. omša v jaskyni sv. Michala archanjela a prehliadka Santuaria s. Michele Angelo – sprievod a výklad + sv. spoveď –/jediné miesto na svete dané Bohom na zmierenie človeka s Bohom, kde sa uzdravujú aj prekliatia rodu a iné/ - sv. omša v jaskyni - osobné voľno.
Po programe presun do S.G.Rotonda – večera a náboženský program v bazilike.
Prehliadka súčasnej hrobky p. Pia. Vo večerných hodinách možnosť zúčastniť sa modlitby sv. ruženca - ubytovanie.
6. deň:
Po raňajkách pokračovanie v púti do Loreta. V poobedňajších hodinách príchod do Loreta - návšteva Domu sv. Rodiny – požehnanie pre rodiny – sv. omša a nočnou jazdou presun na Slovensko.
7. deň:
V doobedňajších hodinách príchod na Slovensko.

 • 000
 • 0000
 • 1111
 • 222
 • 3333
 • 444
 • 555
 • 777
 • 888
 • 999

Späť na začiatok